Reklamos tinklai

Google Ads

Google AdWords yra „Google“ siūloma tinklalapio reklamos sistema, talpinanti reklamas tiek pačioje „Google“ paieškos sistemoje, tiek ir kituose AdSense sistemoje prisiregistravusiose tinklalapiuose. AdWords reklamos kainą nustato patys naudotojai, nurodydami, kiek daugiausia jie mokės už kiekvieną naują lankytoją, kuris atvyko į jų tinklalapį spragtelėdamas pele ant reklamos.

AdWords leidžia siūlyti kiek norint mažą kainą, bet jei kiti naudotojai pasiūlys daugiau, tokios reklamos bus rodoma labai nedaug. Reklamos vietą laimi daugiausia pasiūlęs naudotojas, tačiau jis sumoka ne savo pasiūlytą sumą, bet sumą, kurią pasiūlė antras, šį aukcioną pralaimėjęs naudotojas. Taip naudotojas apsaugomas nuo neprotingų išlaidų. Ši sistema vadinama „apibendrintu antrosios kainos aukcionu“.[3][4]

Naudotojas taip pat nurodo maksimalų leistiną dienos biudžetą.

AdWords reklama pateikiama greta jai giminingų tekstų ar paieškos terminų. Kaina nustatoma kiekvienam raktažodžiui ar jų deriniui atskirai ir dažniausiai būna maždaug keliasdešimt centų už lankytoją, nors gali svyruoti nuo kelių centų iki kelių dolerių. AdWords mokama kreditine kortele.

Reklaminiai skelbimai gali būti tekstiniai ar įvairių formatų grafiniai. Skelbimus „Google“ turi patvirtinti, nors reikalavimų palyginti nedaug (patikrinama gramatika, turinio legalumas). Tekstinius skelbimus galima nesunkiai per kelias minutes sukurti tiesiai AdWords svetainėje. AdWords pateikia įvairią rodytų reklamų statistiką.

AdWords palyginus gerai pritaikyta vietinėms reklamoms: skelbimų rodymą galima įjungti ir išjungti kiekvienai pasaulio valstybei atskirai. Lankytojo vieta nustatoma pagal jo IP adresą.

Naudotojas panorėjęs gali reklamuotis ne tik paieškos sistemoje, bet taip pat ir AdSense tinkle, kuriam priklauso labai įvairūs tinklalapiai. „Google“ parenka šiuos tinklalapius pagal turinio panašumą su reklamos tekstu. Tinklalapio savininkas reklamai skirtoje vietoje įkelia JavaScript komandų seką, kuri potencialiam lankytojui pateikia reklamą. Savininkas pasirenka leistinų reklamų kiekį, formatą, gali nurodyti draudžiamus klientus ar temas. Uždirbamas sutartas procentas už nuorodomis nusekusius lankytojus reklamuotojo sumokėtos sumos. Įprastame tinklalapyje reklamomis paprastai nuseka tik procento dalys lankytojų, nors prastos kokybės svetainėse, kur nėra ką skaityti jų nuseka daugiau. AdSense tinkle reklamuotis žymiai pigiau, tačiau jo tinklalapiai gali būti gana prastos kokybės bei reputacijos. AdWords naudotojas mato šių tinklalapių sąrašą ir gali blokuoti savo reklamą nepatinkančiose svetainėse.

Svetainių kūrimas

Internetinė svetainė jūsų verslo raktas į žinomumą bei jo augimą, sukursime jums gražaus dizaino lengvai valdomą Reprezentacinę svetainę kurios pagalba pakelsite savo verslo žinomumą bei klientų aktyvumą.

logo

Logotipų kūrimas

Logotipas labai svarbus elementas kuriant kompanijos įvaizdį, kuriant logotipą atsižvelgiame į kompanijos veiką, stengiamės ją perteikti maketuodami logotipą. Žemiau pateikta keli iš mūsų kurtų logo.

E-shop kūrimas

Internetines parduotuves kuriame ant tokių tvs platformų, kaip Opencart, Prestashop, wp-woocomerce, sukursime jūsų parduotuvės įvaizdį, įdėsime produktų nuotraukas bei aprašymus, įdiegsime mokėjimo sistemas, sutvarkysime vidinį seo, paruošime parduotuvę darbui ištestuosime ją, o tada perleisime ją jums.