Svetainių

Administravimas

Neturite laiko, ar pritrūkote žinių kaip administruoti savo svetainę, galite tai patikėti mums, mes tvarkysime jūsų svetainę siekdami kad ji augtų kartu su jūsų verslu, prižiūrėsime, kad ji tinkamai veiktų , papildysime reikiama informacija, taipogi galime prižiūrėti ir jūsų reklamos kompanijas tokias kaip google ads bei socialinius tinklus.

Svetainių kūrimas

Internetinė svetainė jūsų verslo raktas į žinomumą bei jo augimą, sukursime jums gražaus dizaino lengvai valdomą Reprezentacinę svetainę kurios pagalba pakelsite savo verslo žinomumą bei klientų aktyvumą.

Google Ads reklamos parengimas

Google Ads reklama puikus pasirinkimas norint greitai, bei be didelių išlaidų pasiekti potencialius klientus, sukursime jums reklamos kompanijas , išanalizuosime ir parinksime tinkamus raktažodžius.

logo

Logotipų kūrimas

Logotipas labai svarbus elementas kuriant kompanijos įvaizdį, kuriant logotipą atsižvelgiame į kompanijos veiką, stengiamės ją perteikti maketuodami logotipą. Žemiau pateikta keli iš mūsų kurtų logo.

E-shop kūrimas

Internetines parduotuves kuriame ant tokių tvs platformų, kaip Opencart, Prestashop, wp-woocomerce, sukursime jūsų parduotuvės įvaizdį, įdėsime produktų nuotraukas bei aprašymus, įdiegsime mokėjimo sistemas, sutvarkysime vidinį seo, paruošime parduotuvę darbui ištestuosime ją, o tada perleisime ją jums.